עיצוב ואדריכלות פנים- משרד עצמאי hb בן חור

סטודיו רענן ודינאמי בעל שפה עיצובית חדשנית וייחודית....
עיצוב ואדריכלות פנים- משרד עצמאי hb בן חור

סטודיו רענן ודינאמי בעל שפה עיצובית חדשנית וייחודית. פעיל מ-2004 .
לימור, ורד, שאולי וחיים- בעלי הכשרה בתחום האדריכלות ועיצוב פנים, אומנות ומחשוב. חברה' יצירתיים, מקוריים מובילים בחדשנות עובדים במשרד בהרמוניה וחדורי מוטיבציה לשרת את לקוחותינו עד שביעות רצונם המלאה תוך כדי הקשבה למהווים והרצונות של כל אחד ואחד מכם.
אנחנו כאן כדי למצוא את הדרך האופטימאלית בין השאיפה ליצירתיות ומיוחדות לבין הפרקטיות, מבלי לפגוע או לבטל אחד את השני. להעניק את המשקל הנכון, האיזון וההרמוניה בין הרכיבים בחלל.

נאפשר לחומר להופיע במלוא הדרו, לאבן, לעץ, למתכת, לזכוכית ולצבע לתרום את עצמם לחלל ולהשפיע עליו.

נאפשר לשמש ולאור מהחוץ לחדור ולהשפיע על החלל בפנים. נקשור ונשלב את הטבע לתוך החלל הפנימי וניצור דיאלוג בניהם, נכניס את הגינה פנימה ונאפשר לחלל הפנימי להיות מעט בחוץ, ונמתן את הגבולות בניהם.

אנו נקשיב לחלומות שלכם ונשתדל להפוך אותם לממשיים וברי יישום, אנחנו תמיד נתור ונחפש אחר רעיון ייחודי, רענן וחדשני כדי לעורר שאלה והתייחסות ולהתפעם מהחלל המטופל על ידינו.

אנו נעניק ליווי הפרויקט משלב הרעיון הראשוני ועד לסיומו. כולל הכנת תכניות מקצועיות כלליות ומפורטות על פי נושאים, תאורה, אינסטלציה, ריצוף, פתחים, ריהוט, וכד' חתכים, פרטים, כתב כמויות ומפרט לביצוע העבודה.

ליווי וסיוע בבחירת חומרים, ריצוף, קרמיקה, צבע וגוונים, דלתות, חלונות , מעקות, מדרגות, חיפוי קירות וכל מה שמחייב הפרויקט. יעוץ וליווי בעלי המקצוע במהלך העבודה.

...
למידע נוסף
עזרא 3 רחובות מיקוד: 76516
חזרה ל: רשימת מעצבי פנים
לפרסום העסק שלכם לחצו כאן